Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke virker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:15, søn. 17 februar 2013

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

På FV 843, Sandevn., Feda, er det et gatelys som er ut av funksjon. I begynnelse av bakke, der veien tar av fra sjøen. Se kart

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fikset 18.03.13.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 13:23, man. 18 mars 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?