Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Andreas Hulsund 13:03, tor. 4 april 2013

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Asfalt mangler på fortau etter graving av fiberkabel

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:56, tor. 2 mai 2013

  • Still open, via questionnaire, 16:12, tor. 30 mai 2013

  • Ikke løst

    Publisert anonymt 10:17, tor. 12 september 2013

  • Ikke ordnet

    Publisert anonymt 21:11, tir. 28 april 2015

  • Orndet

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:36, fre. 11 september 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?