Tilbake til alle rapporter

Store humper i svingen

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Kjetil Rosenvold 09:55, tir. 30 april 2013

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Store humper i svingen som er svært farlige, særig for 2-hjulinger. Dette kan føre til trafikkulykker. Så en gang en som mista store deler av hengerlasset der pga humpene. Det er muligens problemer med stikkrenner. Ca 1km nord på veien er det også et problem. Der stensjordsveien går inn på trondheimsveien. Det er samme typer humper der også.

Håper dette kan fikses på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er delvis løst ved skilting.

    Sendt inn av Kjetil Rosenvold 14:04, tir. 28 mai 2013

  • Veien ble oppgradert og asfaltert i løpet av høsten 2018.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:39, søn. 24 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?