Tilbake til alle rapporter

Dårlig vegskulder

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:18, tir. 7 mai 2013

Sendt til Målselv og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Overbygning over stikkrenne delvis rast ut. Søkk i asfalten over stikkrenna.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Er satt opp en kjegle, men ellers ikke gjort noe med selve problemet...

    Publisert anonymt 23:18, tir. 4 juni 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?