Tilbake til alle rapporter

Villfylling på snuplass Blåfjellvann øst

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Dumpet skrot anonymt 21:02, søn. 12 mai 2013

Sendt til Skånland 2 minutter senere

Div søppel, bl.a en støvsuger

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?