Tilbake til alle rapporter

Bilvrak ved branntomt

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Trene-Lise W. Fossland 09:35, tor. 16 mai 2013

Sendt til Skånland 5 minutter senere

Vraket ligger et stykke fra veien like ved en branntomt. Har ligget der i mange år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:13, tor. 13 juni 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?