Tilbake til alle rapporter

Meget ujevn veibane.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:31, man. 7 mars 2011

Sendt til Aure 4 minutter senere

Store ujevnheter hvert år på denne tiden. For dårlig underlag. Fordypninger på over 20 cm..
Gjelder delvis hele strekningen fra Torsetsundbrua til Lesund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?