Tilbake til alle rapporter

Sporete vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:54, ons. 16 mars 2011

Sendt til Målselv 1 minutt senere

Ekstremt dype spor på veien en plass mellom Rundhaug og Moen (etter Flaggstad Camping og før innkjørsel til Målselv Fjellby), ved den "gamle butikken" for de som er lokalkjent. I en knapp sving med oppoverbakke, er sporene sikkert 20 cm dype på den smale veien, og det er lett å komme over i feil kjørefelt på veien på veien fra Rundhaug mot Moen, og fare for å skade bilen i sporene.

Farlig om sommeren - enda farligere om vinteren med is i sporene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Veien er fremdeles elendig!

    Publisert anonymt 18:47, tor. 21 april 2011

  • Still open, via questionnaire, 18:47, tor. 21 april 2011

  • Still open, via questionnaire, 18:37, fre. 20 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?