Tilbake til alle rapporter

Lyskryss i jernverksbakken Mo i Rana

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:05, ons. 30 oktober 2013

Sendt til Rana og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Hei, i forbindelse med rushtrafikk, både morgen og ettermiddag er det ønskelig med litt lengre grønne perioder for EG kjørende biler. I dag er det spesielt mellom kl.1445 og 1545 ofte lang kø sørover fra lyskrysset grunnet rushtrafikk, spesielt fra skiftgående personell fra Mo industripark. Dette kan forplante seg opp i rundkjøringen på Skansen også og lengre nedover E6. Håper dere har mulighet til å forlenge den grønne perioden forholdsvis raskt.

Det er også noe kø (ikke så mye) rundt 0650-0815 i lyskrysset men da er det sørgående trafikk, med noe kø på nordsiden av lyskrysset og ned mot rundkjøring på Tveråneset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?