Tilbake til alle rapporter

Mangler fortau på Randem

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:05, man. 13 januar 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 4 minutter senere

Det mangler fortau fra Vestbyveien og innover Randem boligfeltet, i det minste til krysset Randembakken/Måneveien. Dette er en 40-sone, men få (inkludert bussen!) holder fartsgrensen. Dessuten er veien uoversiktlig rundt svingen, mørk om kvelden og det kjøres tungtransport fra byggeplassen på sykehjem. Her går/sykler skolebarn (i nyere tid MÅ de gå her siden skoleveien ved sykehjemmet er stengt), mødre med barnevogn og små barn, folk med hund... Det hadde gjort veien mye tryggere for fotgjengere/barn om det var fortau der, kanskje fartsdumper/slalåmsperrer for å redusere farten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?