Tilbake til alle rapporter

Ujevn asfalt

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Odin Stabell 12:26, fre. 28 februar 2014

Sendt til Tolga 4 minutter senere

Humpete asfalt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:49, lør. 29 mars 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?