Tilbake til alle rapporter

Ødelagte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:29, søn. 2 mars 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tjøme 1 minutt senere

Mørklagte lamper på 2 stolper i hele vinter

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?