Tilbake til alle rapporter

Søkk over veibane etter graving

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ole Stian Korsgaden 22:06, man. 2 juni 2014

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

På Sandbumoen, like etter rundkjøring mot Leminkeinen området er veien gravd opp for legging av stikkrenne. Ok den jobben, men nå når asfalt sesongen er i gang og det dundrer 50-100 biler fra Leminkeinen verket hver dag begynner dette å bli plagsomt for oss med vanlige biler. Ber om asfalt der fort for å gjøre dette kjørbart igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Registrerer at det har vært en utbedring med ny grus/masse og saltet der problemet er så det er midlertidig bedre. Takker for det, men ber om at det blir holdt et øye med fremover med den tunge trafikken som er der nå. Takker for at det ble tatt tak i

    Sendt inn av Ole Stian Korsgaden 15:29, ons. 4 juni 2014

  • Takk Sel Kommune for god service

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ole Stian Korsgaden 20:16, tor. 19 juni 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:16, tor. 19 juni 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?