Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Staum Grønn 23:06, søn. 31 august 2014

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelysene på Strand på Sel fungerer ikke. Det er helt mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?