Tilbake til alle rapporter

Ingen lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 02:53, søn. 14 september 2014

Sendt til Målselv og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

2 gatelys som ikke fungerer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?