Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:36, søn. 23 november 2014

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatelyset nederst i Krabberødstrand terrasse (høyre side) er fremdeles ikke reparert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Glemte et viktig ord i oversikriften: fungerer IKKE.

    Publisert anonymt 11:45, søn. 23 november 2014

  • Still open, via questionnaire, 13:37, tir. 23 desember 2014

  • Fremdeles ikke reparert.

    Publisert anonymt 13:37, tir. 23 desember 2014

  • Still open, via questionnaire, 21:44, tor. 22 januar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?