Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:39, fre. 26 desember 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 1 minutt senere

Lyset på andre lyktestolpe til høyre inn Dronningveien og i bakken ved Dronningveien 42, har sluttet å fungere!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?