Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Marius Salthaug 22:13, fre. 2 januar 2015

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Hele Kringleveien er mørklagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Tusen takk for beskjed. Jeg har beskjed til Mandal Bydrift. Det er et eksternt firma som utbedrer mangler på veglys. Det kan derfor ta inntil 1 måned før mangler blir utbedret. MVH Randi Haga Ask, Tjenestetorvet

    Sendt inn av randi Haga Ask 10:25, man. 5 januar 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:04, fre. 30 januar 2015

  • Lys i gata etter ca 5 uker, men fortsatt ett armatur som ikke virker.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Marius Salthaug 23:04, fre. 30 januar 2015

  • Takk for meldingen. Jeg har gitt beskjed til Mandal Bydrift om armaturet som ikke virker. MVh Randi Haga Ask. Tjenestetorvet

    Sendt inn av randi Haga Ask 11:22, man. 2 februar 2015

  • Da var det mørkt igjen...

    Sendt inn av Marius Salthaug 12:38, tir. 18 august 2020

  • Mørkt igjen i Kringleveien..

    State changed to: Åpen

    Sendt inn av Marius Salthaug 22:36, tor. 27 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?