Tilbake til alle rapporter

Aure / Mæle

Rapportert i kategorien Hull i vei av Lars Kjetil Torset 12:28, man. 5 januar 2015

Sendt til Aure og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Vei og asfalt begynner å få veldig dårlig kvalitet på mange steder på strekningen Stemshaug-Eidestranda. Det er store hull mange steder spesielt midt i veibanen, samt store høydeforskjeller i veibanen som øker sikkerhetsrisikoen. Personlig har jeg fått skade på bilden som følge av dette, spør også om det finnes noen refunderingsmulighet for dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:19, man. 16 februar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?