Tilbake til alle rapporter

Gangfelt

Rapportert i kategorien Universell utforming av Nina Rosland 22:22, søn. 10 mai 2015

Sendt til Bamble 2 minutter senere

Gangfeltet har en for høy kant mot fortau på start og slutt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Gangfeltet har en for høy kant mot fortau på start og slutt.

    Sendt inn av Nina Rosland 17:45, man. 11 mai 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?