Tilbake til alle rapporter

Telehiv

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:16, tir. 29 mars 2011

Sendt til Stranda 4 minutter senere

Enkelte plasser på denne strekninga har så ekstrem telehiv at det minner meir om ei berg- og dalbane. Førerar som ikkje er obs på desse vil garantert skade bilane sine.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?