Tilbake til alle rapporter

Feil ved gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:37, ons. 26 august 2015

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Feil på gatelys mellom Andersenhuset og Sørbottenhuset på Amtskaia dvs. overfor parkeringen ved Frøyenhuset ved trafokiosk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:42, tir. 29 september 2015

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 22:31, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?