Tilbake til alle rapporter

Mørkt veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Anders gudmundsen 21:08, tir. 22 september 2015

Sendt til Fet og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Mørkt veilys I garderåsenveien opp mot skoleparkeringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?