Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:28, fre. 6 november 2015

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Gatelysene på begge sider av fotgjengerovergangen ved Storåsen er ofte ute av drift. Dette skaper farlige situasjoner ved at det er vanskelig for bilister å oppdage fotgjengere i eller ved fotgjengerovergangen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:02, man. 7 desember 2015

  • Still open, via questionnaire, 18:40, man. 4 januar 2016

  • Still open, via questionnaire, 13:43, tir. 2 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?