Tilbake til alle rapporter

I bunnen av Lisabakken blir det ikke måkt fordi det ikke kan gjøres med traktor.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av André J. Joakimsen 09:46, tir. 19 januar 2016

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Tar ikke kommunen med at slike steder også skal holdes åpne i anbudene for snømåking?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:17, tor. 18 februar 2016

  • Snøern smeltet før noen kunne ta seg tid til å fjerne den.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av André J. Joakimsen 19:17, tor. 18 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?