Tilbake til alle rapporter

Hensatt bil

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Marianne HS Hansen 11:10, ons. 27 januar 2016

Sendt til Vestby 5 minutter senere

En personbil har i flere uker stått hensatt rett ved veien. Bilen er nå nesten dekket av en brøytekant.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?