Tilbake til alle rapporter

Mørkt gate lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:10, man. 8 februar 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Svelvik 5 minutter senere

Det er fra rundkjøringen til sverstadveien opp bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?