Tilbake til alle rapporter

Mørklagt område

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:29, ons. 10 februar 2016

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Gatebelysningen på og rundt parkeringsplassen på Brubakken fungerer ikke. Gjelder også 200 meter av melhusvegen inkl nordgående busstopp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser ut til å være i orden igjen nå.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Espen 07:50, ons. 9 mars 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?