Tilbake til alle rapporter

Glatte fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 11:52, tor. 18 februar 2016

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er kjempeglatt med blåis på fortauene langs Johan nygaardsgt.fra storgata og helt ned til Krambua.Likens er det like glatt hele Vognmannsgata oppover fra J.Nygaardsgt. og til Mullersgt. Det er nesten ikke til å komme fram langs fortauene i sidegatene fra storgt. på Otta.Fortauene er blankpolerte av is,likens er det veldig glatt på parkeringen bak sentrum magasin. Nå håper vi snart det blir strødd skikkelig nedpå her

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?