Tilbake til alle rapporter

Ødelagt rekkverk og vei som holder på å ramle ut

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:03, søn. 15 mai 2016

Sendt til Aure og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Torsetnesveien. Der veien går over bekk er rekkverk ødelagt og veien holder på å ramle ut ned i bekken. ¨ Utrygt å passere med bil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?