Tilbake til alle rapporter

Skarp asfaltkant der Tordenskjoldsgate munner ut i Jernbanegata.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:19, ons. 15 juni 2016

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 2 months, 2 uker, 5 dager, 19 timer, 53 minutter senere

Skarp asfaltkant som må utbedres. Har vært slik veldig lenge, og den er til sjenanse for kjørende og til fare for gående. Det har vært flere uhell de fotgjengere har ramlet stygt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:33, tir. 27 september 2016

  • Denne er fortsatt ikke fikset. Det er gjentatte fotgjengeruhell pga den skarpe kanten. Heldigvis ikke fotgjengerulykker, til tross for at flere har falt.

    Publisert anonymt 14:31, tir. 18 oktober 2016

  • Still open, via questionnaire, 11:54, tir. 25 oktober 2016

  • Den skarpe kanten har ikke blitt utbedret, med det til følge at enda flere mennesker har snublet og falt.

    Ved hendelse med personskade vil det bli henvist til at "fiks gatami" har blitt forsøkt brukt for å unngå skader.

    Publisert anonymt 12:28, tir. 22 november 2016

  • Saken har blitt løst da det akkurat har blitt asfaltert i dette området.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:14, søndag 15 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?