Tilbake til alle rapporter

Busker og annen vegitasjon i eventyrvn og andre plasser på Ringvoll

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Ole chr Olsen 00:58, lør. 20 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 1 uke, 3 dager, 10 timer, 18 minutter senere

Hadde det vært mulig og sendt noen til og rydde langs fortauet langs eventyrvn og ellers på Ringvoll,være seg den som kløpper kanter langs rv 120 eller noe annet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:56, tir. 27 september 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?