Tilbake til alle rapporter

Ett defekt gatelys, slår seg av og på, ved løvhaugen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:06, man. 19 september 2016

Sendt til Målselv og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Ett lys i lyktestolpen holder på å gå, skrur seg av å på hele tiden. befinner seg i innkjøringen til Løvhaugen på Rundhaugen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?