Tilbake til alle rapporter

Veglys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Marcin Jarzabski 13:39, tir. 11 oktober 2016

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Veglys feil virker ikke . Gnr89 Bnr 9 Marcin Jarzabski 96861848

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 23:01, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?