Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukker etter et par timer

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:29, tor. 27 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tjøme 1 minutt senere

Gatelyset i krysset mellom mågerøveien 228 og 224 og 227. lever sitt eget liv. noen dager er den grei til kl 24. andre dager er den på til 20.00. slukker plutselig og da er det veldig mørkt utenfor. den andre nedenfor står og lyser og de andre lyser greit.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:39, tor. 24 november 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:39, tor. 24 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?