Tilbake til alle rapporter

Veilys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:21, fre. 28 oktober 2016

Sendt til Kåfjord og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Mangler lys i en lystolpe på soleng,det har vært mørkt dær i sikkert to år snart. I vår var ymber å tok ut pæra å det ble med det. Det er litt kjedelig uten lys,siden det er små barn som bor hær, så mørkt og svart på veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?