Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys virker over brus

Rapportert i kategorien Gatelys av Stine Wulff Todal 12:09, tor. 3 november 2016

Sendt til Aure og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

I lang tid (flere år) har flere gatelys over brua over Soleimssundet (Sålåsundet) vært mørke, men nå er alle svarte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:58, tor. 1 desember 2016

  • Det kommer heller ikke til å bli lys igjen her, fordi det koster penger å vedlikeholde...

    Sendt inn av Stine Wulff Todal 12:58, tor. 1 desember 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?