Tilbake til alle rapporter

Muligs dumpet bil

Rapportert anonymt 00:26, lør. 5 november 2016

Sendt til Akershus og Vestby 3 minutter senere

Det står en polsk registret bil jeg tror er blitt dumpet den bilen har stått der mange år, det er vindu som er knust på bilen jeg vet ikke hvem den hører til

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?