Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Lars Arvid Turunen 22:47, søn. 27 november 2016

Sendt til Kåfjord og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Gatelyset ved innkjørsel til Rismovegen 5 virker ikke. Har vært slik rundt en uke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:53, søn. 25 desember 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Lars Arvid Turunen 22:53, søn. 25 desember 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?