Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Knutandr@hotmail.com 22:21, tir. 29 november 2016

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Veien har vært jævli lenge. Asfalten er sprukket opp og sporete

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veien ble asfaltert 2018/2019

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 13:15, fre. 21 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?