Tilbake til alle rapporter

Mangler 2 stk. gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Tor Simonsen 16:58, fre. 2 desember 2016

Sendt til Kåfjord og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Mangler 2 stk. gatelys på Spåkenesveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:48, søn. 1 januar 2017

  • Ser ikke ut til at Kåfjord kommune tar dette særlig seriøst.

    Sendt inn av Tor Simonsen 21:48, søn. 1 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?