Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Emil M Granmorken 22:02, tir. 27 desember 2016

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 06:58, ons. 25 januar 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Emil M Granmorken 06:58, ons. 25 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?