Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:05, tir. 10 januar 2017

Sendt til Eid og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Ingen gatelys på oppstillingsplass på ferjekaia

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Virker!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 23:42, tor. 12 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?