Tilbake til alle rapporter

Dårlig belysning ved Davik Skule.

Rapportert i kategorien Parkering av Erling Daviknes 20:35, man. 23 januar 2017

Sendt til Bremanger 5 minutter senere

Svært dårlig belysning ved Davik Skule mot bilveg og på holdeplass for buss i begge retninger. Det er ofte stor aktivitet i dette området på kveldstid og med kun et lyspunkt på hjørne på skulebygget er området alt for dårlig opplyst og det vil kunne oppstå svært farlige situasjoner i den mørke årstida.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:20, ons. 22 februar 2017

  • Helt stillt og ingen tilbakemelding på min henvendelse.

    Sendt inn av Erling Daviknes 20:20, ons. 22 februar 2017

  • Still open, via questionnaire, 19:27, fre. 24 mars 2017

  • Veldig dårlig erfaring med FiksGataMi. Ingen tilbakemelding eller reaksjon på min henvendelse.

    Sendt inn av Erling Daviknes 19:27, fre. 24 mars 2017

  • Still open, via questionnaire, 20:26, fre. 21 april 2017

  • Veldig dårlig erfaring ! Ingenting gjort, ingen tilbakemelding.

    Sendt inn av Erling Daviknes 20:26, fre. 21 april 2017

  • Still open, via questionnaire, 14:27, søn. 21 mai 2017

  • Svært dårlig erfaring. Dette fungerer ikkje.Ingen tilbakemelding.ingenting gjort. Vennligst slett meg og min rapport fra denne sida da jeg ikke lenger vil bruke tid på dette.

    Sendt inn av Erling Daviknes 14:27, søn. 21 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?