Tilbake til alle rapporter

Dårlig merker Lisletta

Rapportert anonymt 21:30, tor. 26 januar 2017

Sendt til Buskerud og Ringerike 4 minutter senere

Det er ett veldig tåkete område, senest i går var det 0 sikt, og jeg måtte snegle meg bortover, dette er vanskelig uten merking av veien, ber om at dette prioriteres før det virkelig smeller. Tydeligere merking på siden av veien og evnt vask av "reflekspinner"

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?