Tilbake til alle rapporter

Is på veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:33, fre. 17 februar 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

Veien er svært glatt, belagt med tykk is, Sørpe ble ikke skrapet bort, nå er det frosset og ikke stråd

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:04, fre. 17 mars 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:04, fre. 17 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?