Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikkevirker

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans A. Slengesol 22:55, tir. 7 mars 2017

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Gatelys ute av funksjon. Tøffelgata. Mellom nr. 4 og 6. (Det ytterste). 4485 Feda

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Status 23 Mars: Lampa er fremdeles mørk. Dette er en purring!!

    Sendt inn av Hans A. Slengesol 20:52, ons. 22 mars 2017

  • Still open, via questionnaire, 11:23, ons. 5 april 2017

  • Lampa virker fortsatt ikke. Status 04.04.

    Sendt inn av Hans A. Slengesol 11:23, ons. 5 april 2017

  • Lampa fortsatt dø pr. 10.04. Vakkel-feil???????????????

    Publisert anonymt 22:16, man. 10 april 2017

  • Still open, via questionnaire, 21:53, tor. 4 mai 2017

  • Lampa tenner når det skumrer, men slukker når det er blitt halv-mørkt. Og forblir slukket i mørket.

    Sendt inn av Hans A. Slengesol 21:53, tor. 4 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?