Tilbake til alle rapporter

Huller i asfalten

Rapportert i kategorien Hull i vei av Siv tone rossevatn 22:10, man. 13 mars 2017

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Mange hull i asfalten og generelt dårlig asfalt i området. Veien er ett lappeteppe av hull og gamle hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 13:26, ons. 12 april 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Siv tone rossevatn 13:26, ons. 12 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?