Tilbake til alle rapporter

Digert hull i gata etter at Kommunen fikset et vannrør der.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 02:02, tor. 16 mars 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vefsn 2 minutter senere

Et digert hull etter at det har vært oppgravd for å fikse et vannrør. Grusen som ble fyllt i hullet blir vasket bort av regn. Det er ikke blitt lagt ny asfalt der ennå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:07, tor. 13 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?