Tilbake til alle rapporter

Arbeid på/ved vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:28, fre. 31 mars 2017

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Arbeid på/ved vei mellom skole og barnehage. Lurer på utførende arbeidsvarsling. Mangler vesentlig med sikringstiltak mot trafikk og fotgjengere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:54, fre. 28 april 2017

  • Ble utbedret noe men er fremdeles mangelfullt.... slapp oppfølging

    Publisert anonymt 11:54, fre. 28 april 2017

  • Kan ikke se at d blir gjort noe form for kontroll på d aktuelle omeråde, skuffende greier

    Publisert anonymt 17:15, ons. 3 mai 2017

  • Still open, via questionnaire, 17:38, man. 29 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?